Logo Pracuj.pl

Lider stanowiskowy

QSENSE sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu kontroli jakości zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • Koordynowanie i nadzór organizacyjny pracy podległych pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej
  • Raportowanie wyników kontroli, problemów wydajnościowych i organizacyjnych
  • Postępowanie z wyrobem i materiałem niezgodnym zgodnie z procedurą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność korzystania z przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Zdolności przywódcze
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość wymagań branży motoryzacyjnej

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku branży automotive
  • Karta multisport
  • Prywatna opieka medyczna (Luxmed)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zaplecze socjalne w miejscu pracy

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa wstępna

2

Rozmowa uzupełniająca (techniczna)

3

Zatrudnienie

QSENSE sp. z o.o. sp.k

Od ponad 5 lat QSense rozwija sie w zawrotnym tempie w zakresie świadczenia usług kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Możemy pochwalić się współpracą z największymi i najbardziej prestiżowymi klientami w branży.

Więcej znajduje się na naszym profilu pracodawcy:

<- Kliknij

Lider stanowiskowy, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)