Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Strefy Magazynu

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 11.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Decora S.A. jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Firma jest obecna na polskim rynku blisko 25 lat, a od 2005r. akcje firmy są notowane na GPW w Warszawie.
    Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu.

    Więcej informacji – zapraszamy www.decora.eu.

    Aktualnie poszukujemy ambitnego i pracowitego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Obowiązki:

    • Realizacja i koordynowanie procesów: przyjęcia, składowania i replenishmentu wyrobów gotowych w Magazynie Centrum Dystrybucji
    • Kontrola poprawności wykonywanych operacji w podległej strefie (sprawdzanie lokalizacji produktów, kontrola jakości, wyjaśnianie błędów itd.)
    • Dbanie o terminową realizację zadań z naciskiem na staranność, umiejętność zaplanowania zadań w czasie, dyscyplinowanie podległego zespołu
    • Wdrażanie i ocena dziennych norm dotyczących wydajności pracy
    • Koordynowanie podległego zespołu, dokonywanie ocen, przekazywanie informacji zwrotnej, motywowanie
    • Nadzór nad przestrzeganiem w magazynie zasad 5S, BHP i PPOŻ oraz innych wynikających z regulaminów wewnętrznych w firmie
    • Nadzór i kontrola nad dokumentacją magazynową oraz danymi w systemie WMS

    Wymagania:

    • Min 5-letnie doświadczeniew pracy na magazynie, w szczególności związanej z pracą w systemie WMS oraz operacjami na wózku  wysokiego składu
    • Doświadczenie w samodzielnej organizacji pracy zespołu i/lub procesu
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych podnośnikowych z napędem elektrycznym
    • Mile widziana umiejętność obsługi SAP (moduły gospodarki magazynowej) oraz MS Office - poziom średniozaawansowany
    • Mile widziana znajomość procedur związanych z jakością pracy ISO/5S
    • Otwartość i komunikatywność, umiejętność budowanie relacji z pracownikami
    • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Samodzielność w działaniu i możliwość kształtowania podległej strefy
    • Ergonomiczne i zmodernizowane środowisko pracy
    • Premię uzależnioną od wyników pracy
    • Bogaty pakiet benefitów socjalnych (m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
    • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania poprzez klikanie w przycisk "Aplikuj"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Środa Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy.  Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.
    Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.