Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Techniczny (BI)- zdalnie

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
    Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
    Lidet Techniczny (BI)- zdalnie
    Polska, Warszawa
    Nr ref.: APD/BI/zdalnie/07/P
    Obowiązki:
    • proaktywne podejście do zarządzanego obszaru
    • odpowiedzialność za jakość prezentowanych raportów
    • organizacja, doskonalenie i optymalizacja usług
    • pełnienie roli Problem Coordinator, Major Incident Manager, Lead Developer
    • komunikacja z liderami usług po stronie klienta

    Wymagania:

    • min. dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • rozumienie procesów biznesowych i procesów systemowych w celu opracowania i zaproponowania rozwiązań BI
    • praktyczna znajomość co najmniej jednego z narzędzi BI: SAP BO / Tableau/ Spotfire
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    Oferujemy

    Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Stabilne zatrudnienie
    w profesjonalnym środowisku
    Zróżnicowany zakres realizowanych
    projektów
    Prywatna opieka
    medyczna i karta sportowa
    Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
    Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje cv w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w CV odpowiednią zgodę

    ❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – „IT Kontrakt” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Lidera Technicznego.

    ❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze w trakcie procesu rekrutacji  w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora - „IT Kontrakt” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    ❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do kontaktu w celach promocyjnych kolejnych wydarzeń organizowanych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław.

    ❑ Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2017, poz. 1907, z późn. zm.).

    ❑ Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2017, poz. 1219, z późn. zm.) przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław.

    Administratorem danych osobowych jest „IT Kontrakt" Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, kontakt mailowy z Administratorem jest możliwy pod adresem: odo@itkontrakt.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na aktualnie prowadzoną rekrutację w oparciu zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oraz w celu przetwarzania danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - jeśli odrębna zgoda zostanie złożona. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia oraz prawo do wycofania wyrażonej zgody w każdym czasie.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest „IT Kontrakt” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, kontakt mailowy pod adresem: odo@itkontrakt.pl

    2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO w celu:

    1. przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lidera Technicznego, w oparciu zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, w zakresie niewymienionym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, a także w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) oraz c) RODO, w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz w zakresie, w jakim przewidują to przepisy szczególne, zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy,

    2. wprowadzenia danych osobowych do bazy Administratora i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w oparciu zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

    1. Inspektorem ochrony danych u Administratora jest Paweł Markiewicz, kontakt mailowy pod adresem: odo@itkontrakt.pl

    2. W niektórych sytuacjach Administrator ma prawo przekazywać Pana/Pani dane osobowe innym odbiorcom, jeśli będzie to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Będziemy w takim przypadku przekazywać dane osobowe trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym przez nas, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych w celu wykonywania swoich obowiązków, podmiotom przetwarzającym, którym powierzymy przetwarzanie danych osobowych oraz innym odbiorcom danych np. firmie rekrutacyjnej, kurierom, bankom, ubezpieczycielom, kancelariom prawnym.

    3. Pana/Pani dane osobowe wskazane w pkt 2 a) powyżej będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko, bądź do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie w tym celu, w zakresie, w jakim przetwarzane są one na podstawie zgody, a dane osobowe wskazane w pkt 2 b) powyżej będą przetwarzane do dnia 31.12.2019., albo do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie w tym celu.

    4. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych Pana/Pani dotyczących, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.

    5. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: odo@itkontrakt.pl, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    6. Na działania Administratora przysługuje Panu/Pani skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych, o których mowa w pkt 2 a) powyżej w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz w zakresie, w jakim przewidują to przepisy szczególne, zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, jest Pan/Pani zobowiązany do ich podania, a ich niepodanie uniemożliwia należyte przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.

    8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych, o których mowa w pkt 2 a) w zakresie niewymienionym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy oraz danych osobowych, o których mowa w pkt 2 b) powyżej jest dobrowolne i nie jest wymogiem ustawowym, umownym ani warunkiem zawarcia umowy.

    9. W stosunku do Pana/Pani nie będą podejmowanie czynności polegające na zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.