Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider techniczny projektu

Impact Clean Power Technology S.A.

aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Udział wykonawczy w wewnętrznych procesach realizacyjnych, niezbędnych do pełnego wywiązywania się Spółki z zakresu prac/dostaw Spółki objętych kontraktem lub projektem, w ramach przyjętego przez Spółkę harmonogramu i budżetu projektu.

  • Realizacja powierzonych projektów i zadań operacyjnych, wynikających z zawartych kontraktów handlowych lub innych projektów Spółki.

  • Współudział w analizach przed umownych Spółki, wykonywanych na etapie uzgodnień zakresu prac i dostaw oraz sporządzania ofert i/lub umów z potencjalnymi kontrahentami.

  • Analiza wykonalności zadań.

  • Identyfikacja zasobów warunkujących wykonanie prac/dostaw.

  • Opracowywanie informacji o parametrach i zasobach (materialnych i niematerialnych) warunkujących realizację projektu.

  • Określanie ryzyk operacyjnych dotyczących obszaru powierzanych zadań.

  • Opracowywanie harmonogramów i budżetów dla prowadzonych projektów.

  • Rzetelność w gospodarowaniu materiałami i usługami nabywanymi oraz wykorzystywanymi w procesie wykonawczym.

  • Zapewnienie jakości i kompletności wykonania powierzonych zadań.

  • Bieżące raportowanie o uwarunkowaniach i postępach w wykonaniu powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie energoelektroniki, energetyki.

  • Znajomość zagadnień związanych z energetyką odnawialną.

  • Znajomość norm związanych z elektrotechniką, sieciami elektroenergetycznymi.

  • Znajomość konstrukcji falowników napięcia.

  • Umiejętność zarządzania projektami.

  • Umiejętność zarządzania wymaganiami.

  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność podejmowania decyzji.

  • Komunikatywność.

  • Język angielski na poziomie C1.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę MultiSport.

  • Wczasy pod gruszą, dofinansowania do żłobków przedszkoli.

  • Dofinansowania do obozów i kolonii dla dzieci.

  • Obiady opłacane przez pracodawcę.

  • Imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • ZFŚS

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • grupy sportowe-piłka nożna, kolarstwo, wioślarstwo, bieganie

  • becikowe

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Przewiń do profilu firmy