Logo Pracuj.pl

Lider Techników (K/M)

Apleona Polska sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Przegląd instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;
  • Organizacja pracy oraz nadzór nad realizacją wyznaczonych zadań techników na zmianie;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne lub inż. sanitarna);
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV;
  • Gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany 12-sto godzinne) oraz w weekendy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Apleona Polska sp. z o.o.

Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

Lider Techników (K/M), Wrocław