Oferta pracy

Lider Technolog Procesu Tłoczenia

MAHLE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie procesów obróbki plastycznej

  • Zamawianie, uruchomiania nowych urządzeń, maszyn, przyrządów – tłoczników, we współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.

  • Rozwój narzędzi, oraz technologii tłoczenia blach aluminiowych

  • Prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi, z uwzględnieniem prac konstrukcyjnych, warsztatowych, oraz przygotowaniem produkcji

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (FMEA, PCP , PFD, instrukcje stanowiskowe, oraz inne dokumenty wewnętrzne)

  • Optymalizacja procesów obróbki plastycznej

  • Praca w wieloosobowych zespołach – od fazy konstrukcji wyrobu do uruchomienia produkcji

  • Prowadzenie projektów w kraju jak i za granicą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w procesie tłoczenia

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne oraz przywódcze

  • Zaangażowanie i gotowość na pracę w dynamicznie rozwijającej branży

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu Twojego życia

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!