Oferta pracy

Lider technologiczny systemów operacyjnych i platform IT

Agora S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzorowanie działań zespołu administratorów w zakresie: systemy operacyjne na serwerach fizycznych i wirtualnych operacyjne (Unix, Linux, Windows), macierze dyskowe (sieci FC i SAN), środowiska serwerów wirtualnych (VMWare, Lpar, Ldom), monitorowanie infrastruktury (OP5), systemy backupowe (Veaam, TSM Box), systemy uwierzytelnienia i autoryzacji (AD), usługi Office 365,

  • śledzenie zmian i nowości technologicznych w w/w obszarach,

  • kierowanie 10 osobowym zespołem administratorów.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem administratorów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy: umowa o pracę, B2B,

  • pracę w systemie hybrydowym,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę pakiet benefitów, m.in. dofinansownie do karty sportowej, pakiet medyczny w Grupie Lux Med, przedpłaconą kartę płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy