Lider Technologii Wytwarzania (park maszynowy)

AIC S.A.

  • Tuchom (pow. kartuski)

    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzaniem wymaganą dokumentacją technologiczną i procesową.

  • Opieka technologiczna nad parkiem maszynowym.

  • Wdrażanie oprzyrządowania technologicznego w celu poprawy jakości i optymalizacji procesów.

  • Budowanie technologii dla produktów i procesów wdrożeniowych oraz ciągłe doskonalenie istniejących procesów (poprawa OEE).

  • Poszukiwanie nowości na rynku związanych z technologiami wytwarzania.

  • Organizacja i zarządzanie pracą podległego zespołu inżynierów.

  • Dbanie o rozwój pracowników w zakresie podnoszenia kompetencji zawodowych.

  • Kreowania strategii funkcjonowania działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji.

  • Wiedza z zakresu: obróbki plastycznej, inżynierii produkcji, technologii wytwarzania, metodologii prowadzenia projektów.

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

  • Znajomość programów typu CAD.

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 2 lata).

  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej i podległego zespołu.

To oferujemy

  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja)

  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy

  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy