Oferta pracy

Lider Testerów

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów na wszystkich jego etapach;

  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych (Frontend, Backend, Mobile);

  • testowanie manualne wytworzonych funkcjonalności;

  • przygotowanie raportów z przeprowadzonych testów;

  • dbanie o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań;

  • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia i wykorzystywania danych testowych;

  • chęć dzielenia się wiedzą i wsparcie innych mniej doświadczonych Testerów Automatyzujących i Manualnych;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem;

  • minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji;

  • wiedza z zasad i technik testowania;

  • umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych;

  • doświadczenie w pracy w architekturze mikro-serwisowej;

  • doświadczenie w testowaniu REST API (Postman, Swagger);

  • znajomość języka Java (w kontekście implementacji testów automatycznych oraz codereview);

  • znajomość biblioteki JUnit lub TestNG;

  • znajomość metodyki SCRUM;

  • znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektem (Jira, Confluence, Bitbucket);

  • znajomość systemu kontroli wersji Git;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji;

Mile widziane

  • podstawowa znajomość narzędzia Jenkins;

  • znajomość baz danych: MongoDB, Cassandra, PostgreSQL;

  • znajomość biblioteki WireMock;

  • znajomość Selenium WebDriver, Appium, Cuccumber

  • certyfikat ISTQB;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karta sportowa

  • 80 % rabatu na leki na receptę

  • karty upominkowe

  • dostep do platformy z e-bookami i audiobookami

  • dofinansowanie wypoczynku