Oferta pracy

Lider testów ADAS

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie aktywnościami testowymi na poziome domen projektowych (planowanie i nadzorowanie);

  • Definiowanie i dostosowywanie strategii testów we współpracy z kierownictwem projektu, dostawcami i klientami;

  • Przygotowywanie i prezentowanie m.in. raportów z testów, kluczowych wskaźników wydajności dla interesariuszy zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Zarządzanie kosztami procesu testowego oraz estymacja kosztów;

  • Koordynowanie stron trzecich, np. dostawcy zewnętrzni, klient.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Elektroniki, IT, Automatyki & Robotyki lub pokrewne;

  • Doświadczenie w zakresie testowania i zarządzania projektem, znajomość technologii ADAS jest dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu, implementacji i utrzymywaniu harmonogramów testów w odniesieniu do planów wytwarzania produktu;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i biegła znajomość języka angielskiego.

  • Wysoka zdolność do podejmowania decyzji oraz koordynowania zadań.

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników