Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Topialni

SKB Drive Tech S.A. O firmie

  • Krasickiego 63/71
    Radomsko, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

SKB Drive Tech S.A.

Krasickiego 63/71

Radomsko

Odlewnia Żeliwa poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy na Wydziale Topialni.
  • Nadzór i kontrola obecności podległych pracowników.
  • Codzienne ustalanie planu wytopów.
  • Nadzorowanie wytopu.
  • Dobór składu chemicznego do planowanych wytopów.
  • Raportowanie wyników pracy.
  • Utrzymanie porządku w nadzorowanym obszarze.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem odlewni.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziany kierunek Metalurgia, Odlewnictwo
  • Zdolności organizacyjne
  • Odpowiedzialność
  • Gotowość do nauki procesu
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym

Oferujemy:

  • Pracę w organizacji z tradycjami
  • Rozwojowe środowisko pracy – możliwość szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe – finansowane przez pracodawcę

Ogłoszenie archiwalne