Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Ustawiaczy - dział wtryskarek

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna będąca częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Product Inc., poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Zadania na stanowisku:

    • Zarządzanie zespołem działu wtryskarek;
    • harmonogramowanie produkcji na wtryskarkach;
    • bieżąca kontrola stanu technicznego form,
    • optymalizacji procesu wtrysku,
    • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w procesie wtrysku;
    • współpraca z innymi działami podczas wdrożeń nowych form wtryskowych.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
    • wykształcenia mechanicznego/technicznego;
    • praktycznej znajomości technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku
    • znajomości obsługi i oprogramowania parametrów wtrysku;
    • podstawowej znajomości języka angielskiego do codziennych kontaktów;
    • doświadczenia w kierowaniu zespołem;
    • bardzo dobrej organizacji pracy, zaangażowania i dyspozycyjności;
    • samodzielności, kreatywności, precyzji w działaniu nastawienia na cel.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, szkolenia)
    • możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowej sekcji piłki nożnej
    • współpracę przy prestiżowych projektach dla kluczowych marek z branży motoryzacyjnej

    Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Odwiedź naszą stronę internetową
    www.smpkariera.pl i poznaj nas bliżej.

    Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.