Oferta pracy

Lider Utrzymania Ruchu

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem techników utrzymania ruchu

  • Wspieraniu rozwoju młodszych techników,

  • Koordynację przeglądów okresowych maszyn oraz ich konserwacji

  • Udział w przygotowaniu i realizacji planów remontowych maszyn i urządzeń

  • Dokonywanie ocen stanu technicznego maszyn i urządzeń, zlecanie remontów i dokonywanie kontroli ich wykonania

  • Zapewnienie pełnej funkcjonalności maszyn i urządzeń na podległym obszarze

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych zwiększających wydajność maszyn oraz powodujących zmniejszanie ich awaryjności i kosztów utrzymania

  • Wspieranie nowych uruchomień i projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (np. mechanika, automatyka, elektronika)

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze Utrzymania Ruchu

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność wykrywania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność wprowadzania usprawnień zmniejszających liczbę przestojów i uzyskania wymaganego poziomu jakości pracy maszyn

  • Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami – produkcja elektroniki

  • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole

  • Szkolenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Opiekę medyczną, Multisport, dofinansowania do dalszej nauki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników