Oferta pracy

Lider utrzymania ruchu

conTeyor Poland

Legionów 255

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem mechaników utrzymania ruchu w zakładzie

  • Udział w planowaniu inwestycji zakładu i przygotowanie wycen

  • Planowanie, nadzór oraz realizacja budżetu dotyczącego remontów, modernizacji maszyn, urządzeń, budynków

  • Koordynowanie zamówień części i podzespołów dla grupy conTeyor

  • Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej (konieczne legalizacje i pozwolenia, wg zaleceń ISO)

  • Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających w zakresie modernizacji sprzętu, prowadzenie wskaźników KPI

  • Nadzór nad wdrażaniem zasad TPM w zakładach grupy

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu, modernizacji i zakupu nowego sprzętu

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu

  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń (mile widziane w przemyśle szwalniczym), w tym metodologii TPM i Lean Manufacturing

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość rysunku technicznego (CAD) oraz zagadnień z zakresu automatyki i budowy maszyn

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, komunikacji, organizacji pracy i podejmowania decyzji

  • Zaangażowanie w realizację swoich obowiązków, nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy

  • Świadczenia z ZFŚS (zabawa mikołajkowa, dofinansowania na święta, wydarzenia rodzinne takie jak urodzenia dziecka, ślub, zapomogi na wydarzenia losowe)

  • Karta do automatów z przekąskami i napojami

  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe na życie)

  • Program rekomendacji pracowników

  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia językowe finansowane przez conTeyor

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Wyślij swoje CV klikając w przycisk „Aplikuj” i wypełniając formularz.

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Przewiń do profilu firmy