Oferta pracy

Lider Utrzymania Ruchu

Berry Superfos Lubień sp. z o.o.

  • Kaliska 140, Lubień Kujawski
    Lubień Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Kaliska 140

Lubień Kujawski

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy podległych pracowników.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy maszyn.

  • Rozdysponowanie prac pomiędzy podległymi pracownikami.

  • Zachowanie kolejności napraw zgodnie z aktualnymi priorytetami.

  • Zachowanie ciągłości przezbrojeń zgodnie z aktualnym planem zmian form

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe

  • Około 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (lider / brygadzista)

  • Znajomość systemów pneumatyki, hydrauliki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność diagnostyki oraz analizy układów sterownia maszyn i urządzeń

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Uprawnienia energetyczne SEP gr.I do 1kV

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego

  • System szkoleń dedykowanych z certyfikacją, w zależności od potrzeb pracownika

  • Narzędzia pracy zgodne z wymogami stanowiska

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Prywatny pakiet medyczny

  • Bezpłatny dojazd z okolic Włocławka

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premie kwartalne

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej Berry Global.

Przewiń do profilu firmy