Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Utrzymania Ruchu - Narzędziownia

Electrolux Poland Sp. z o.o.O firmie

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Fabryczna 4

Żarów

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Nadzór nad pracownikami działu Narzędziowni
  • Raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu
  • Uczestnictwo w procesie homologacji i odbiory nowych matryc
  • Współpraca z działem inżynieryjnym
  • Koordynacja prac remontowych i awarii (planowanych i nieplanowanych),
  • Definiowanie i organizacja środków
  • Wykonywanie procedur konserwacyjnych zgodnie z planem prewencji
  • Działania innowacyjne usprawniające pracę działu
  • Optymalizacja pracy parku maszynowego
  • Dbałość o rozwój pracowników
  • Szkolenie pracowników

DOŚWIADCZENE I UMIEJĘTNOŚCI:

  • Preferowane wykształcenie techniczne o profilu ślusarz narzędziowy lub doświadczenie w wyżej wymienionym kierunku
  • Znajomość procesów tłoczenia, wykrawania, gięcia
  • Doświadczenie przy pracy z narzędziami tłoczącymi, wykrojnikami w dziale utrzymania ruchu
  • Obsługa maszyn skrawających (szlifierki, tokarka, frezarka)
  • Umiejętność spawania MIG-MAG, TIG będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz suwnicy.
  • Znajomość obsługi programów typu CAD

OFERUJEMY:

  • Szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji
  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami w przemyśle
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia, wiedzy i zaangażowania
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: bezpłatny transport, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport, wczasy pod gruszą, program sprzedaży pracowniczej, paczki lub talony na święta
  • Pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
 Proszę o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne