Logo Pracuj.pl

Lider Utrzymania Ruchu

Antal Engineering & OperationsO firmie

  • Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Niepołomiach , firmy produkcyjnej o kapitale polskim poszukujemy kandydata na stanowisko Lider/ Kierownik Utrzymania Ruchu .

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem wydziału utrzymania ruchu według standardów,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem parku maszynowego
  • współpraca w zakresie tworzenia planów inwestycyjnych
  • Planowanie i realizacja instalacji nowych urządzeń
  • Realizacja zadań związanycvh z utrzymaniem obiektów i terenu zakładu
  • zamawianie i nadzór nad gospodarką narzędzi
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • zarządzanie zespołem poprzez delegowanie, stawianie celów oraz motywowanie (organizacja i koordynacja oraz planowanie pracy w Dziale Utrzymania Ruchu)
  • dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego zespołu

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu wydziałem Utrzymania Ruchu w roli Kierownika lub Lidera
  • umiejętność komunikowania się z pracownikami oraz motywowanie swojego zespołu
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji,
  • silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się organizacji o mocno ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna + pakiet benefitów
  • Możliowść awansu i rozwoju kompetencji

Lider Utrzymania Ruchu, Niepołomice