Oferta pracy

Lider Utrzymania Ruchu

Antal Engineering & Operations

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Niepołomiach , firmy produkcyjnej o kapitale polskim poszukujemy kandydata na stanowisko Lider/ Kierownik Utrzymania Ruchu .

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem wydziału utrzymania ruchu według standardów,

  • nadzór nad prawidłowym działaniem parku maszynowego

  • współpraca w zakresie tworzenia planów inwestycyjnych

  • Planowanie i realizacja instalacji nowych urządzeń

  • Realizacja zadań związanycvh z utrzymaniem obiektów i terenu zakładu

  • zamawianie i nadzór nad gospodarką narzędzi

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • zarządzanie zespołem poprzez delegowanie, stawianie celów oraz motywowanie (organizacja i koordynacja oraz planowanie pracy w Dziale Utrzymania Ruchu)

  • dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego zespołu

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu wydziałem Utrzymania Ruchu w roli Kierownika lub Lidera

  • umiejętność komunikowania się z pracownikami oraz motywowanie swojego zespołu

  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,

  • umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji,

  • silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się organizacji o mocno ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna + pakiet benefitów

  • Możliowść awansu i rozwoju kompetencji