Oferta pracy

Lider Utrzymania Ruchu

INTERSNACK POLAND

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Jagiellońska 22

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i organizacja pracy podległego zespołu w celu zapewnienie wysokiej sprawności, stanu technicznego maszyn, urządzeń, instalacji na terenie całego zakładu.

  • Uczestnictwo w tworzeniu i modyfikowaniu planów prewencyjnych, organizowaniu przeglądów, remontów oraz zapewnia bieżącą konserwację maszyn i urządzeń.

  • Odpowiedzialność za stan techniczny wyposażenia warsztatów (urządzenia, narzędzia), oraz kontrolę bieżących kosztów warsztatów. Nadzoruje przestrzeganie zasad 5S w obszarach odpowiedzialności

  • Wsparcie w analizie i rozwiązywaniu problemów technicznych, technologicznych, weryfikacji i realizacji zgłaszanych usprawnień, wsparcie merytoryczne oraz techniczne podczas usuwania awarii

  • Prowadzi działania mające na celu polepszenie stanu technicznego, na terenie całego zakładu, niezbędnych dla zapewnienia zgodności procesów produkcyjnych z systemami jakości oraz zasadami BHP. Zapewnia terminowe wykonanie i raportowanie działań wymaganych przez systemy jakościowe i prawne.

  • Nadzoruje i prowadzi niezbędną dokumentację techniczną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane : profil mechaniczny, elektryczny lub elektroenergetyczny).

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu/Technicznym Mile.

  • Znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń , oraz czytania rysunku technicznego.

  • Nastawienie na współpracę i orientacja na cele.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy