Logo Pracuj.pl

Lider Utrzymania Ruchu

PARETTi RekrutacjaO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem techników utrzymania ruchu;
  • utrzymywanie parku maszynowego w dobrej kondycji
  • zarządzanie przydzielonym budżetem;
  • analiza procesu i generowanie działań usprawniających;

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe: automatyka, elektronika, mechatronika itp.
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników
  • podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
  • dobre wynagrodzenie
  • pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

PARETTi Rekrutacja

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Lider Utrzymania Ruchu, Opole