Oferta pracy

Lider Utrzymania Ruchu - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Michael PageO firmie

  • Śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Lider Utrzymania Ruchu - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Numer ref.: JN -102020-1240020

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy działu UR oraz dbanie o park maszynowy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja produkcyjna działająca w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych posiadająca zakłady produkcyjne w Europie. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Lidera utrzymania Ruchu. Osoba ta będzie odpowiedzialna za nadzorowanie podległego zespołu jak i dbanie o prawidłowa prace parku maszynowego.

Opis stanowiska

  • Regularne prowadzenie przeglądów maszyn (planowanie i realizacja działań prewencyjnych)
  • Wdrażanie rozwiązań TPM na podległym obszarze
  • Koordynacja pracy działu utrzymania ruchu
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych i narzedziownią
  • Zapewnienie wysokiego poziomu sprawności i efektywności technologicznej obszaru produkcji i zakładu
  • Udział w projektach inwestycyjnych i optymalizacyjnych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość metodologii TPM i 5S
  • Znajomość automatyki w zakresie diagnozowania maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz planowania

Oferujemy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy