Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Utrzymania Ruchu w jednym z działów produkcyjnych

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.

  • Most Kamienny 7, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Most Kamienny 7

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja zadań związanych z utrzymaniem maszyn w ruchu w perspektywie krótko, średnio i długoterminowej;

  • Gromadzenie danych o awariach, dogłębna analiza ich przyczyn źródłowych i wdrażanie środków zaradczych;

  • Tworzenie i aktualizacja standardów przeglądów maszyn;

  • Szkolenie operatorów produkcji z zasad funkcjonowania poszczególnych elementów maszyn, w celu rozwoju ich umiejętności technicznych;

  • Wdrażanie działań mających na celu redukcję stanów magazynowych części zamiennych oraz pobrań;

  • Udział w spotkaniach produkcyjnych i przekazywanie informacji na temat nieplanowanych zatrzymań maszyn i akcji dotyczących utrzymania maszyn w ruchu;

  • Współpraca z działem utrzymania ruchu i koordynacja planowanych zatrzymań maszyn.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość MS Office (w tym Excel w stopniu umożliwiającym monitorowanie danych odnośnie awarii i stanów magazynowych w technicznie podległym sobie obszarze)

  • Doskonała organizacja i planowanie- realizacja celów w określonym czasie, osiąganie wyznaczonych wskaźników związanych z ciągłą pracą maszyn;

  • Dokładność i sumienność;

  • Umiejętność analizy danych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność przekazywania wiedzy;

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowany profil techniczny;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ubezpieczenie na życie (PZU),

  • pracowniczy program emerytalny (PPE),

  • Program Wsparcia Pracowników (doradztwo w obszarze prawnym, psychologicznym, rozwoju),

  • pakiet Medicover,

  • bony świąteczne 2 razy w roku,

  • pakiet Multisport / OK System,

  • zakup opon na preferencyjnych warunkach,

  • kantyna pracownicza,

  • dofinansowanie dojazdów do pracy, nawet do 350 zł brutto miesięcznie,

  • raz w roku podwyżka uzależniona od osiągnięć w pracy,

  • premie półroczne uzależnione od wyników w pracy.

Bridgestone Corporation to japoński koncern z tradycjami, działamy na rynku już od 1931 roku. Jesteśmy największym na świecie producentem opon i dostawcą rozwiązań mobilnych. Bridgestone jest Oficjalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich. W fabryce w Stargardzie produkujemy opony do samochodów ciężarowych i autobusów. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, dbamy o rozwój pracowników i ich zadowolenie z pracy. Jesteśmy liderem na rynku. Nieustannie doskonalimy się, tworząc WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

Przewiń do profilu firmy

WYŚLIJ NAM SWOJE CV za pomocą przycisku APLIKUJ

WEJDŹ NA STRONĘ:

www.bridgestone-stargard.pl

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! CZEKA NA CIEBIE WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY!