Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider w Contact Center

PZU Zdrowie SA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie podległym zespołem konsultantów obsługujących połączenia przychodzące, w tym: organizacja pracy, zarządzanie efektywnością i jakością pracy, wdrażanie nowych pracowników, dbanie o motywację i przyjazną atmosferę.

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

  • Monitorowanie stopnia realizacji zadań, analizowanie wskaźników takich jak: efektywność i jakość.

  • Podejmowanie działań zmierzających do podniesienia poziomu satysfakcji Klientów PZU Zdrowie kontaktujących się z naszym Contact Center.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenia w zarządzaniu zespołem w Contact/Call Center.

  • Efektywnie organizujesz czas pracy swój i swojego zespołu.

  • Podejmujesz trafne decyzje w dynamicznym środowisku pracy.

  • Wykazujesz się umiejętnością zarządzania jakością w procesie obsługi Klienta.

  • Biegle obsługujesz pakiet Microsoft Office.

  • Masz ambicję rozwijania swoich kompetencji managerskich.

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie trwania studiów.

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia

  • Umowa o pracę

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę

  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)

  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach

  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych

  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów

  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów

  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników

  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)