Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider w Dziale Projektowania CAD

Ruland Engineering&Consulting Sp. z o.o.

  • Podleska 51, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Podleska 51

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem konstruktorów CAD.

  • Wytyczanie kierunku rozwoju działu.

  • Koordynowanie współpracy z innymi działami w firmie.

  • Wdrożenie programu Inventor i integracja z systemem ERP.

  • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną.

  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac.

  • Opracowywanie, udoskonalanie i wdrażanie procedur procesu projektowania.

  • Nadzór nad standardem projektowania, kontrola zgodnie z polityką jakości.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku konstruktora.

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Bardzo dobra znajomość programów Autodesk Inventor i Vault.

  • Umiejętność zarządzania ludźmi.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i proponowania możliwych rozwiązań.

Mile widziane

  • Staż na stanowisku managera.

To oferujemy

  • Swoboda w zakresie stosowanej metodyki projektu.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu z ruchomym czasem pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez program szkoleń technicznych i produktowych.

  • Praca w przyjaznym zespole.

  • System premiowy.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • nauka języków obcych

Firma międzynarodowa, działająca od ponad 25 lat na globalnym rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych dedykowanych dla przemysłu spożywczego. Działalność polskiej spólki obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń dla branży napojowej, sokowej i browarniczej.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.