Oferta pracy

Lider w Dziale Utrzymania Ruchu

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

Imperial Tobacco Polska S.A.

Przemysłowa 1

Jankowice (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zgłoszeniami w systemie WO na potrzeby Utrzymania Ruchu linii produkcyjnych oraz prowadzenie dokumentacji

  • przydzielanie zgłoszonych zadań w celu szybkiego i sprawnego usunięcia awarii, realizacji przeglądów, wykonania modyfikacji technicznych oraz przeprowadzenia zmian asortymentu, biorąc pod uwagę dostępność pracowników oraz ich kompetencje

  • zapewnienie przepływu informacji dotyczących zamawiania części zamiennych, środków chemicznych oraz usług podwykonawców

  • organizacja pracy przydzielanej pracownikom

  • tryb pracy 12h - od 13 do 16 dni pracujących w miesiącu, co drugi weekend wolny

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki np.: zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka i zarządzanie, mechatronika, mechanika i budowa maszyn)

  • doświadczenie: min. 3 lata w firmach produkcyjnych

  • umiejętność koordynowania zadań przydzielanych pracownikom na zmianie

  • szeroka wiedza techniczna związana z budową maszyn i urządzeń produkcyjnych/pakujących

  • znajomość przepisów BHP zwłaszcza dotyczących maszyn i urządzeń

  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość obsługi komputera, systemu Windows, MS Office (Excel, mile widziane bazy danych) i innych aplikacji używanych w działach technicznych, mile widziana znajomość systemu QAD

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie do wyżywienia

  • premia roczna tzw. "13tka"

Dojazd

Oferujemy bezpłatny transport autobusami pracowniczymi z Poznania, Kościana i Szamotuł (na każdą zmianę).

Można dojechać do nas również komunikacją miejską - autobusem linii 811 i 821 z pętli autobusowej Ogrody w Poznaniu.

Dla osób zmotoryzowanych dogodny dojazd drogą krajową 92 oraz trasą S11.