Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Warsztatu

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją zadań i celów postawionych przed zespołem

  • planowanie podziału zadań oraz wielkości zespołu

  • organizacja czasu pracy podległego zepołu

  • podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia organizacji i wydajności pracy

  • współpraca z HR Managerem w zakresie rozwoju kompetencji i wsparcia osób podległych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • nastawienie na cel i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • silne zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

  • nastawienie na współpracę

  • bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Offi ce

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną

  • samodzielne stanowisko w przyjaznym zespole

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • możliwości rozwoju i budowania kariery zawodowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kosztówdojazdu do pracy, ubezpieczenie na życie, bogata oferta świadczeń w ramach Funduszu Socjalnego)

  • szkolenia z zakresu zarządzania

  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Mamy dla Ciebie interesującą propozycję objęcia funkcji lidera grupy warsztatu.

Jest to kilkunastoosobowy zespół, który zajmuje się serwisem narzędzi elektrycznych naszych klientów.

Miejsce pracy: warsztat Atlas Copco (CSW-Central Service Workshop), Gromadka.

Ludzie z pasją tworzą wyjątkowe rzeczy.

W Atlas Copco wierzymy w kwestionowanie status quo, szukamy coraz lepszych sposobów działania. Nowoczesne technologie pozwalają nam tworzyć rozwiązania wybiegające w przyszłość.

Wierzymy, że to ludzie są siłą napędową, dlatego zachęcamy i upoważniamy do działania. Wasze pomysły mogą naprawdę wpłynąć na jakość życia ludzi na całym świecie.

Oferujemy różnorodne i ciekawe możliwości pracy oraz rozwoju.

To tutaj wszystko się zaczyna - Atlas Copco Home of Industrial Ideas.