Oferta pracy

Lider wsparcia produkcji

AL FAKHER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oraz nadzór nad procesem przygotowania produkcji

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu

  • Planowanie rozdysponowania pracowników produkcyjnych w celu optymalnego wykorzystania czasu oraz realizacji planów produkcji

  • Rozliczanie akcyz wydanych na produkcję

  • Obsługa systemu rejestracji czasu pracy (RCP)

  • Obsługa systemu ERP (Navision) zgodnie z wymaganiami

  • Codzienne rozliczanie i raportowanie poziomu strat produkcyjnych zgodnie z procedurą

  • Raportowanie i analiza bieżących problemów jakościowych na liniach produkcyjnych

  • Koordynacja działań i reagowanie na sytuacje awaryjne

  • Nadzór nad dokumentami produkcyjnymi

  • Nadzór nad przestrzeganiem standaryzacji

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały, surowce, środki czystości oraz inne niezbędne narzędzia

  • Audytowanie procesu produkcji

  • Proponowanie usprawnień procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne

  • Minimum 2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym w branży FMCG, minimum 1 rok doświadczenia w kierowaniu zespołem

  • Znajomość narzędzi Lean Management

  • Motywowanie pracowników oraz budowania zaangażowania

  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu

  • Umiejętności rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy i otwartość na nowe wyzwania

  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego min. B1

  • Mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics NAV

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń pracowniczych obejmujący między innymi opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Roczna premia (zależna od rocznych wyników firmy i wyników indywidualnych)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Miła i przyjazna atmosfera pracy

  • Pracę w systemie jedno zmianowym w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

  • Ogólnodostępny parking dla pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AL FAKHER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Al Fakher jest światowym liderem na rynku wyrobów tytoniowych do fajki wodnej. Z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zatrudnia ponad 1000 osób w sieci produkcji i dystrybucji oraz eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy