Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Wydziału Produkcyjnego

  • Stanowice (pow. rybnicki), śląskie
  • Kierownik
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Tenneco jest jednym z głównych producentów układów wydechowych. Odbiorcami naszych produktów są m.in. Opel, Audi, BMW, Mercedes, Skoda, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

    Miejsce pracy: Stanowice (pow. rybnicki)

    Zadania:

    • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
    • Koordynacja działań poszczególnych jednostek działu
    • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez:
    • Wdrażanie autonomicznego utrzymania ruchu (TPM )
    • udostępnienie maszyn celem przeprowadzenia planowanych działań UR
    • Ścisłą współpracę z działem planowania
    • Właściwe zarządzanie zasobami ludzkimi działu (zgłaszanie zapotrzebowania, ocena współpracowników ,plan szkoleń i rozwoju)
    • Tworzenie struktury organizacyjnej produkcji zgodnie ze standardami Tenneco (TMS)
    • Zapewnienie i kontrola warunków bezpieczeństwa pracy na stanowiskach produkcyjnych oraz przestrzeganie przepisów bhp
    • Zatwierdzanie koncepcji procesu produkcyjnego (wdrażanie nowych produktów, modernizacja istniejących)
    • Zatwierdzanie procedur , instrukcji oraz arkuszy standaryzacji pracy
    • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości produktów i procesów produkcyjnych, poprawę organizacji i metod pracy
    • Zarządzanie przydzielonymi środkami na wydatki operacyjne (OPEX), analiza odchyleń
    • Analiza bieżących raportów produkcyjnych, inicjowanie działań w przypadku nieprawidłowości
    • Terminowe przygotowywanie bieżących raportów i ocena rezultatów działalności

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (w tym licencjat, inżynier)
    • Ponad 5 lat doświadczenia (Ponad 3 lata doświadczenia w nadzorowaniu operacji produkcyjnych w środowisku zmiennym i dynamicznym)
    • Dobra znajomość języka angielskiego (raportowanie oraz komunikacja bezpośrednia z Zarządem)
    • Doświadczenie w zarządzaniu wieloma projektami i priorytetami
    • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami
    • Umiejętności związane z Continous Improvement i doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Koordynacja oraz nadzorowanie aktualnych KPI operacyjnych
    • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie motywowania i zarządzania zespołem pracowników mile widziane
    • Preferowane doświadczenie w zakresie inżynierii, jakości, ciągłego doskonalenia i zarządzania materiałami oraz znajomością systemów ERP

    Umiejętności:

    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne na wszystkich poziomach organizacji
    • Zdolność do zarządzania w podwójnym środowisku raportowania
    • Umiejętności organizacyjne, zespołowe i zarządzania projektami z umiejętnością kierowania ludźmi
    • Umiejętność pracy w zmiennym środowisku z koniecznością podejmowania i inicjowania zadań
    • Praktyczna wiedza na temat lean manufacturing i ciągłego doskonalenia
    • Zorientowanie na wyniki oraz organizacja pracy mająca na celu osiąganie rezultatów i dotrzymywanie terminów
    • Szeroka wiedza na temat ogólnych procesów inżynieryjnych i produkcyjnych - DFMEA, PFMEA, Plany kontroli, DVP& R itp.
    • Preferowane są umiejętności przywódcze w zakresie ustalania i osiągania celów, rozwiązywania problemów i zarządzania zmianą
    • Gotowość do okresowych wyjazdów służbowych

    Aplikacje prosimy złożyć bezpośrednio w dziale kadr firmy

    Tenneco Automotive Polska Sp.z o.o.
    Przemysłowa 2C 44-203 Rybnik

    lub za pośrednictwem przycisku
    bottom