CEMEX Polska Sp. z o.o.

Lider Wypału Klinkieru

CEMEX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 6, Chełm
    Chełm, lubelskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 6

Chełm

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie w ruchu ciągu technologicznego pieca wraz z urządzeniami towarzyszącymi,

  • Kierowanie pracą urządzeń produkujących paliwo technologiczne,

  • Nadzorowanie przebiegu procesu technologicznego, dokonywanie obchodu całej nitki technologicznej,

  • Optymalizacja wydajności nadzorowanych urządzeń,

  • Tworzenie raportów dotyczących pracy urządzeń, linii technologicznych,

  • Współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi obsługującymi ciągi technologiczne powiązane,

  • Informowanie o bieżących problemach w funkcjonowaniu instalacji produkcyjnych i systemu sterującego,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • Znajomość technologii wypału klinkieru i produkcji cementu,

  • Znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: wymagań fizykochemicznych dla surowców i paliw stosowanych w przemyśle cementowym,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym,

  • Umiejętność właściwego reagowania w sytuacjach awaryjnych,

  • Rzetelność w prowadzeniu dokumentacji,

  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku ,,wczasy pod gruszą’’, pakiet opieki medycznej, karta rekreacyjno-sportowa, nagrody jubileuszowe, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej),

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop