Do dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Carrier Manufacturing Poland sp. z o.o. z siedzibą w (39-100) Ropczycach przy ul. Kolejowa 24 oraz Spółki powiązane wchodzące w skład CARRIER Corporation . Informujemy, że Administratorem danych jest Carrier Manufacturing Poland Polska sp. z o.o. z siedzibą w (39-100) Ropczycach przy ul. Kolejowa 24. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. KP oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Więcej informacji na temat zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych znajdują się pod adresem: http://www.utc.com/Documents/Job_Applicant_Privacy_Notice-English.pdf. Zgodnie z tymi wytycznymi w celu wykasowania Pana/Pani danych osobowych z naszej bazy danych należy skontaktować się z nami poprzez adres email: [email protected]
Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Lider Zakupów

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Kolejowa 24, Ropczyce
    Ropczyce, podkarpackie
  • Ważna 17 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Kolejowa 24

Ropczyce

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie pracy zespołu kupców

  • Nadzór nad kluczowymi projektami i procesami zakupowymi

  • Ciągła praca nad poprawianiem funkcjonowania procesów zakupowych i około zakupowych

  • Nadzór nad importem w ruchu międzynarodowym i krajowym

  • Koordynowanie procesu zakupu komponentów produkcyjnych i nie produkcyjnych

  • Prowadzenie i raportowanie wyników efektywności pracy działu

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu optymalizacji kosztów operacyjnych firmy

  • Standaryzacja kluczowych procesów zakupowych

  • Zamawianie komponentów produkcyjnych oraz dekretowanie faktur zakupowych

  • Pozyskiwanie komponentów produkcyjnych z alternatywnych źródeł zatwierdzonej siatki dystrybucyjnej

  • Prowadzenie oraz opracowywanie projektów optymalizacyjnych i oszczędnościowych działu

  • Negocjowanie warunków zakupowych z dostawcami

  • Pomiar efektywności współpracy z dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu logistycznym lub pokrewnym

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowej firmie w obszarze zakupów lub zakupów strategicznych (preferowane firmy produkcyjne automotive lub z branży elektronicznej)

  • Doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu zespołu zakupowego

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP w zakresie prowadzenia zakupów materiałowych i nieprodukcyjnych

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami zakupów

  • Doświadczenie w nadzorowaniu i optymalizacji procesów

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym

  • Umiejętność adaptacji do zmieniającego się środowiska pracy

  • Pomysłowość, kreatywność oraz determinacja w realizacji wyznaczonych celów

  • Umiejętność pracy pod wpływem presji czasowej oraz zadaniowej

  • Samodzielność w podejmowaniu działań i decyzji

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów

  • Możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy, inne benefity

  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER.

Przewiń do profilu firmy