Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

lider zarządzania reklamacjami

  • Jawor, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-02-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: /412/08/2018/MK/36653
    Jawor
    oferujemy
    • pracę w globalnej firmie z branży automotive
    • stabilne zatrudnienie
    • zatrudnienie bezpośrednio
    • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii
    zadania
    • zapewnienie dostępności zgodnych komponentów na linie montażowe
    • analiza czy problemy są spowodowane przez części dostarczane przez dostawców
    • gromadzenie dowodów i dokumentowanie niezgodności celem powiadomienia dostawcy
    • codzienny udział w spotkaniach produkcyjnych
    • codzienna współpraca i wsparcie zewnętrznego usługodawcy w celu usprawnienia procesu zarządzania reklamacjami
    • udział w spotkaniach z zewnętrznym usługodawcą oraz z dostawcami
    • tworzenie i wdrażanie nowych koncepcji i procesów celem usprawnienia metodyki natychmiastowych działań korygujących
    • reprezentowanie własnego obszaru kompetencji podczas audytów zarówno klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych
    • wymiana doświadczeń z innymi liderami zarządzania reklamacjami z pozostałych fabryk w Daimler AG
    • raportowanie do menedżera ds. zarządzania reklamacjami
    • spełnienie wyznaczonych celów i zapewnienie standardów jakości
    oczekujemy
    • wykształcenia min. średniego technicznego lub szkolenia zawodowego w obszarze jakości
    • minimum rocznego doświadczenia w obszarze zarządzania reklamacjami
    • doświadczenia w stosowaniu metodyki 8D
    • doświadczenia w firmie produkcyjnej
    • umiejętności obsługi komputera
    • podstawowej znajomości rysunku technicznego
    • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych
    • podstawowej znajomości języka angielskiego ( mile widziana znajomość języka niemieckiego)
    • umiejętności pracy w zespole
    • chęci do nauki
    • poczucia odpowiedzialności, samodzielności i elastyczności
    • zaangażowania i wysokiego stopnia proaktywności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47