Logo Pracuj.pl

Lider Zespołu Administracji

ALDI PolskaO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem Spółki Regionalnej.
  • Optymalizacja procesów administracyjnych w Spółce Regionalnej.
  • Nadzór nad procesem obiegu dokumentacji firmowej oraz komunikacji wewnętrznej w Spółce Regionalnej.
  • Monitorowanie realizacji budżetu Spółki Regionalnej w obszarze administracyjnym.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i instytucjami państwowymi.
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Kadry Zarządzającej.
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze administracji.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Brak okresu próbnego.
  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony.
  • Karta przedpłacona do sklepów ALDI.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pakiet sportowy.
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna etap I

2

Rozmowa rekrutacyjna etap II

3

Decyzja o zatrudnieniu

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Pracujemy w trybie hybrydowym

Obecnie, do odwołania, pracujemy w trybie hybrydowym. Do pracy w domu otrzymasz od nas niezbędny sprzęt komputerowy.

Dodatkowe informacje

Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

Lider Zespołu Administracji, Bydgoszcz