Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Analityków

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 31.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Warszawa 26709/001

Poszukiwany Lider Zespołu Analityków dla globalnej firmy z branży FMCG.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, globalnej firmy FMCG , w związku z potrzebą wzmocnienia zespołu, poszukujemy osoby z wieloletnim doświadczeniem na stanowisko Lider Zespołu Analityków.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem
  • Planowanie i prowadzenie projektów w obszarze analiz sprzedażowych
  • Koordynowanie przygotowywania analiza raportów i wniosków dla działu sprzedaży
  • Bliska współpraca z Członkami Zarządu i dostarczanie analiz biznesowych niezbędnych do wsparcia procesów decyzyjnych
  • Szczegółowa analiza kosztów operacyjnych poszczególnych jednostek
  • Rekomendacja kluczowych rozwiązań w celu poprawienia jakości analiz i wniosków
  • Weryfikacja potrzeb projektowych w obszarze analiz
  • Wsparcie przy tworzeniu nowych narzędzi

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie pracy w obszarze analiz finansowych i sprzedażowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i charyzma przy przewodzeniu dużej grupie ludzi
  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Zaawansowana znajomość Ms Excel (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
  • Posiadanie inicjatywy i samodzielność w działaniu, ukierunkowanie na skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy

  • Duża samodzielność działania i udział w strategicznych dla Spółki projektach biznesowych
  • Doskonała atmosfera pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się