Oferta pracy

Lider Zespołu Analiz Systemowo - Biznesowych

Hays PolandO firmie

13 000‐17 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
Lider Zespołu Analiz Systemowo - BiznesowychNumer ref.: 1141617

Dla naszego klienta, firmy usługowej, poszukujemy Lidera Zespołu Analiz Systemowo-Biznesowych

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatkowy system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów
  • lokalizację biura w centrum Warszawy
  • przyjazną atmosferę pracy

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem analityków biznesowo-systemowych,
  • Projektowanie architektury procesów oraz definiowanie pryncypiów architektonicznych,
  • Określanie luki pomiędzy aktualną i docelową architekturą biznesową oraz przygotowywanie dokumentacji architektury biznesowej,
  • Udział w projektach, definiowanie rozwiązań, dzięki którym organizacja ograniczy koszty lub zmaksymalizuje zyski,
  • Identyfikacja i rozumienie potrzeb poszczególnych obszarów biznesowych w kontekście ogólnej strategii biznesowej,
  • Partycjonowanie usług, które powinny być opracowywane w ramach poszczególnych działów, wskazywanie mechanizmów ich współpracy, a także tworzenie wizji ich wykorzystania,

Oczekujemy

  • min. 5 letniego doświadczenia w analizach biznesowych oraz min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomości metodologii TOGAF oraz doświadczenia na stanowisku architekta rozwiązań, architekta biznesowego
  • umiejętności modelowania  UML, BPMN
  • wiedzy w zakresie SOA, BI, szyny integracyjnej oraz tworzenia rozwiązań w architekturze n-warstwowej
  • umiejętności realizacji celów w dobrej atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku wewnątrz zespołu i firmy
  • proaktywności w codziennym działaniu
  • nastawienia na rozwój i śledzenie nowinek rynkowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy