Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu

OrsayO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynowych (20-30 osób)

  • Raportowanie do Kierownika zmiany

  • Rozwiązywanie problemów występujących w podległym obszarze

  • Wsparcie i rozwój pracowników

  • Dbanie o wysoki poziom motywacji i zaangażowania zespołu

  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur i przepisów obowiązujących w firmie

  • Sprawna i efektywna współpraca z innymi działami w centrum dystrybucyjnym

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem pracowników

  • Posiadasz wiedzę z zakresu funkcjonowania magazynu

  • Posiadasz zdolności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne

  • Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Word)

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta rabatowa na zakupy w naszej sieci,dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna i socjalna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Orsay

Marka ORSAY to gwarancja mody wyrażającej kobiecość i radość z posiadania indywidualnego stylu. Produkty tej marki to efekt pracy nowoczesnej i prężnej firmy odzieżowej zatrudniającej ponad 5000 pracowników oraz posiadającej sieć ponad 700 sklepów w całej Europie. Jako młode przedsiębiorstwo charakteryzujące się płaską strukturą przykładamy szczególną wagę do wspierania indywidualnego rozwoju naszych pracowników.

Aktualnie w związku z rozwojem naszego Centrum Dystrybucyjnego poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Zespołu.

Przewiń do profilu firmy