Oferta pracy

Lider Zespołu - Brygadzista

Cargotec Poland Sp. z o.o./ HIABO firmie

  • Stalowa 2, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Cargotec Poland Sp. z o.o./ HIAB

Stalowa 2

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie celów i organizację pracy podległych pracowników oraz zapewnienie zasobów niezbędnych do realizacji wyznaczonych celów

  • Rozwój kompetencji podległych pracowników, regularne przeprowadzanie rozmów PDP

  • Nadzór nad podległymi pracownikami szczególnie w zakresie przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, regulaminów, wartości, polityk i Kodeksu Etycznego Cargotec

  • Prowadzenie instruktaży stanowiskowych dla podległych pracowników ze szczególnym uwzględnieniem aspektów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  • Zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków na podległych stanowiskach pracy oraz dbanie o profilaktykę w zakresie BHP

  • Tworzenie i aktualizacja opisów stanowisk pracy podległych pracowników

  • Dbałość o ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością, środowiskiem, BHP (tworzenie, doskonalenie dokumentacji procesowej i systemowej oraz utrzymywanie jej ciągłej aktualności i przydatności, przestrzeganie przepisów BHP i ochrony środowiska (segregowanie odpadów, zapobieganie wyciekom, postępowanie zgodnie z procedurami, procesami, instrukcjami obowiązującymi w fabryce Hiab)

  • Nadzór nad podległym obszarem produkcji

  • Praca według standardów KPS

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości montowanych urządzeń i wymagań Klienta

  • Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanej pracy oraz przekazywanie jej innym

  • Dbałość o wysoki standard pracy oraz profesjonalne podejście do zadań

  • Obowiązek wykonywania pracy sumiennie i starannie

  • Dbałość o dobrą organizację pracy i porządek w miejscu pracy (5S)

Nasze wymagania

  • Cechy osobiste: zdolności przywódcze, solidność, dokładność, nastawienie na jakość

  • Wykształcenie średnie z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy przy montażu lub naprawie urządzeń mechanicznych, elektrycznych lub hydraulicznych w międzynarodowej firmie

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i wymiany butli LPG

  • Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi z poziomu roboczego

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi i konserwacji elektronarzędzi

  • Podstawowa wiedza z zakresu pneumatyki, hydrauliki, mechaniki i elektryki

  • Znajomość narzędzi 5S

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w organizacji opartej o wysokie standardy pracy

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karty sportowe/kulturalne, dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną i inne)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Atmosferę sprzyjającą codziennej współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego. Firma zatrudnia około 2800 profesjonalistów, którzy pracują nad dostarczaniem odbiorcom na całym świecie produktów i usług o niezrównanej wydajności. Nasz asortyment obejmuje żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe JONSERED, żurawie leśne LOGLIFT, podwieszane wózki widłowe MOFFETT oraz urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO. www.hiab.com

Hiab jest częścią Cargotec. W 2016 roku obroty firmy Cargotec wynosiły 3,5 miliarda euro. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 11 000 pracowników. Akcje Cargotec klasy B są notowane w helsińskim oddziale NASDAQ OMX. Ich symbol giełdowy to CGCBV. www.cargotec.com

Przewiń do profilu firmy