Oferta pracy

Lider zespołu (brygadzista) w dziale technicznym

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Mrągowo

    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz przeprowadzanie konserwacji form wtryskowych i gumy

  • Czyszczenie i dokonywanie przeglądów produkcyjnych narzędzi wytłaczających

  • Wdrażanie działań prewencyjnych mających na celu redukcję awaryjności

  • Aktywny udział we wdrażaniu działań usprawniających

  • Organizacja pracy pracowników działu serwisu form

Nasze wymagania

  • Umiejętność współpracy w zespole, jak również umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i dokładność

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych lub obsługę suwnic/wciągarek

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją części do takich marek jak: BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes, Ford, Jaguar

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca na jedną zmianę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość zdobycia dodatkowych kursów i uprawnień

Bruss Polska Sp. z o.o.

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Przewiń do profilu firmy