Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu Call Center – sprzedaż ubezpieczeń OC/AC

Kioskpolis Holding S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja nowych pracowników do Call Center

  • Projektowanie i prowadzenie szkoleń oraz kompleksowe i systematyczne wdrażanie nowych pracowników

  • Wspieranie i motywowanie zespołu, optymalizacja procesów i dążenie do podnoszenie efektywności pracy oraz sprzedaży w Call Center

  • Koordynowanie procesów telemarketingowych i zarządzanie grafikiem pracy konsultantów

  • Odsłuchy i ocena rozmów konsultantów, podnoszenie kwalifikacji pracowników

  • Rozpatrywanie reklamacji oraz rozwiązywanie niestandardowych sytuacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży ubezpieczeń majątkowych lub życiowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy w zespole oraz kompetencje sprzedażowe

  • Pozytywne nastawienie do nowych wyzwań i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Umiejętność formułowania rekomendacji oraz wdrażania zaproponowanych rozwiązań

To oferujemy

  • Rozwój kariery i możliwość awansu na Kierownika Call Center

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Współpraca bezpośrednio z Zarządem firmy

  • Wynagrodzenie od 7 000 zł brutto, zależnie od doświadczenia

  • Ciekawe projekty oraz przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • Zniżka pracownicza na wybrane ubezpieczenia

Kioskpolis.pl sp. z o.o. to innowacyjna spółka technologiczna z branży InsurTech należąca do grupy kapitałowej działającej na rynku ubezpieczeń od wielu lat.

Zbudowaliśmy unikalne rozwiązania usprawniające sprzedaż ubezpieczeń w kanałach on-line, mobile oraz kanałach partnerskich, co pozwoliło nam na bardzo dynamiczny rozwój.

Jesteśmy grupą ludzi otwartych, kreatywnych i ambitnych, która stworzyła profesjonalne i jednocześnie przyjazne miejsce do pracy i rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy