Oferta pracy

Lider zespołu call center z językiem niemieckim

CCIG Group sp. z o.o.

  • Rzeźnicza 32/33, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rzeźnicza 32/33

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem doradców (sprzedażowym bądź infolinijnym),

  • monitorowanie, analiza aktualnych wyników i nadzór nad realizacją wskaźników jakościowych i ilościowych zespołu,

  • współpraca z klientem zewnętrznym.

  • układanie grafików, planowanie pracy zespołu,

  • współpraca z innymi działami - Działem Szkoleń oraz Działem HR,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,

  • biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 (warunek konieczny),

  • umiejętność współpracy w zespole, umiejętność budowania i utrzymywania relacji,

  • otwartość, komunikatywność, orientacja na wyniki.

To oferujemy

  • długofalową współpracę,

  • profesjonalne wdrożenie do nowej roli,

  • wsparcie przełożonego,

  • możliwość rozwoju zawodowego w największym call center w Polsce,

  • pakiet benefitów, dostęp do karty multisport, ubezpieczenia oraz Luxmed,

  • miłą atmosferę w zgranym zespole :).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów, wyspecjalizowanych w różnych kanałach komunikacji. Jesteśmy największym call center w Polsce, z placówkami w ponad 13 miastach w Polsce i w Ukrainie. Obecnie poszukujemy lidera zespołu call center we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy