Oferta pracy

Koordynator Zespołu Doradców Kredytowych

OEX Cursor S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie Warszawy + okolice, Suwałki, Ostrołęka

  • zarządzanie zespołem rozproszonym

  • rekrutacja, doszkalanie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji Doradców w podległym zespole

  • wspieranie doradców w sytuacjach nieprzewidzianych, mogących mieć wpływ na utratę płynności projektu

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • raportowaniu wyników sprzedażowych

  • układnie i dbałość o ciągłość grafiku pracy Doradców

  • stała współpraca z i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami

  • gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy 5 dni w tygodniu: wtorek -sobota

Nasze wymagania

  • doświadczenie w procesach rekrutacyjnych

  • doświadczenie i umiejętności w prowadzeniu zespołu sprzedażowego np. doradców/promotorów/konsultantów/hostess

  • doświadczenie i umiejętności w sprzedaży bezpośredniej

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do osiąganych celów

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie i umiejętności w sprzedaży w branży finansowej

  • znajomość technik sprzedaży, coachingu, motywacji i umiejętność przekazania praktycznej wiedzy podległemu zespołowi sprzedawców/doradców

To oferujemy

  • pracę dla międzynarodowego Klienta

  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od wyników sprzedaży

  • umowę zlecenie z możliwością rozszerzenia zakresu czynności i zatrudnieniem na UoP

  • profesjonalne szkolenia

  • komfortowe warunki pracy

  • auto służbowe, laptop i telefon

  • miłą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Lidera Zespołu związane z aktywnym prowadzeniem zespołu sprzedawców w punktach kredytowych banku.

Przewiń do profilu firmy