Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu ds. badań i rozwoju

NOWE S.A.

  • Ropczyce

    Ropczyce, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział we wdrażaniu nowych produktów na rynek oraz modyfikacji już istniejących,

  • Bieżący kontakt z innymi działami firmy tj. sprzedaż, marketing, grafik, logistyka, zakupy, planowanie produkcji, technolog, kontrola jakości,

  • Komponowanie składowych produktów i ich wycen,

  • Tworzenie/kompletowanie dokumentacji nowych projektów, raportów, analiz,

  • Tworzenie koncepcji nowych produktów oraz ich prototypowanie,

  • Tworzenie specyfikacji gotowego produktu,

  • Aktywna praca nad udoskonalaniem oferty produktowej firmy,

  • Planowanie/nadzorowanie/dokumentowanie wszelkich prac związanych z wdrażaniem nowego produktu,

  • Stały kontakt z działem sprzedaży w celu najlepszego dostosowania oferty do wymagań klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w dziale R&D,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność kreowania nowych produktów,

  • Umiejętność pozyskiwania informacji,

  • Umiejętność wyszukiwania oraz analizy dostępnych rozwiązań,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • Innowacyjność oraz kreatywność,

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.

O nas

NOWE S.A. jest polską firma rodzinną, liderem na polskim rynku w produkcji artykułów zapachowych do wnętrz i samochodów, właścicielem m.in. marki Pachnąca Szafa. Nasz zespół tworzą pasjonaci z pozytywnym nastawieniem do życia. Do pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Kreowanie naszych produktów sprawia nam ogromną radość. Tworzymy je z myślą o osobach, dla których piękny zapach jest nieodłącznym elementem życia.