Lider Zespołu ds. Klientów Flotowych

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowej organizacji z branży automotive.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów instytucjonalnych

  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych zgodnie ze standardami firmy

  • Pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

  • Praca i zarządzanie celami biznesowymi

  • Motywowanie i wspieranie działań zespołu sprzedaży

  • Zarządzanie wynikami finansowymi w dziale

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoka skuteczność w zakresie pozyskiwania nowych Klientów

  • Doświadczeniem w aktywnej sprzedaży (w szczególności w kanale B2B)

  • Umiejętność koordynowania pracy podległego zespołu

  • Orientacja na wynik oraz nastawienie na realizację celów biznesowych

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami

  • Prawo jazdy Kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o wysokich standardach

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do kafeteryjnego programu benefitów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji podczas szkoleń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Od wielu lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim człowiek, a naszym zadaniem jest połączyć potrzeby pracownika z oczekiwaniami kandydata przy zastosowaniu metody Perfect Match.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy