Lider Zespołu ds. Obsługi Sieci i Eksportu z językiem angielskim

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czesława Piskorskiego 11

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem odpowiadającym za kontakt telefoniczny i mailowy z klientem sieciowym i eksportowym (spoza Unii Europejskiej)

  • wspieranie pracowników w realizacji codziennych zadań oraz dbanie o rozwój zespołu

  • analizowanie zapisów oraz ocena ryzyka umów z klientami we współpracy z Działem Administracyjno-Prawnym

  • ustalanie warunków współpracy z klientami

  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi firmy i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

  • optymalizacja procesów, ustalanie i utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta

Podział czasu pracy
70%

współpraca z zespołem i dbałość o realizację celów

15%

analiza zapisów oraz ocena ryzyka kontraktów

15%

współpraca z działami operacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na stanowisku liderskim w obszarze obsługi klienta

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • umiejętność analitycznego myślenia, ustalania priorytetów

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu trwałych relacji

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z klientami sieciowymi

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • przejrzyste zasady wynagrodzenia zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia

  • pracę na globalną skalę - jesteśmy europejskim liderem w swojej branży

  • przyjazną atmosferę w pracy, którą tworzą ciekawi ludzie

  • wsparcie pozostałych członków zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 200 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii. Realizujemy politykę równych szans w zatrudnieniu, również osób niepełnosprawnych.

W związku z rozwojem Działu Obsługi Klienta poszukujemy osoby, która obejmie kierownictwo nad zespołem specjalistów odpowiedzialnych za realizację zamówień klientów biznesowych. Lider Zespołu będzie bezpośrednio współpracował z Managerem Działu w zakresie optymalizacji procesów, szukania nowych rozwiązań oraz utrzymania najwyższych standardów obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy

Do głównych zadań działu należą:

  • weryfikacja danych klientów na potrzeby realizacji zamówień

  • realizacja zamówień sprzedaży w oparciu o ustalone warunki współpracy

  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej

  • odpowiedzi na zgłoszenia e-mailowe oraz telefoniczne klientów

  • rozwiązywanie zgłoszeń klientów związanych z realizacją zamówień oraz wsparcie z zakresu obsługi platformy internetowej PartyDeco

  • przekazywanie zgłoszeń klientów dotyczących reklamacji, przygotowania ofert do działów dedykowanych