Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider zespołu działu rekrutacji (UA)

FOLGA S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie bieżących potrzeb Klientów Agencji i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (rekrutacje masowe/zagraniczne).

  • Nadzorowanie pracy zespołu rekrutacyjnego i monitorowanie realizacji zamówień.

  • Wdrażanie działań mających na celu poprawienie efektywności rekrutacji i poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów.

  • Prowadzenie bieżących zestawień i raportów.

  • Identyfikowanie i współpraca z zewnętrznymi dostawcami - pośrednikami.

Wymagania pracodawcy

  • Min. dwa lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych – na stanowisko lidera.

  • Min. pięć lat doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych – na stanowisko kierownika.

  • Doskonała znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych.

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego (ew. języka rosyjskiego).

  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

  • Wysoka komunikatywność, motywacja, pozytywne nastawienie i głowa pełna pomysłów.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Pracodawca oferuje

  • Przyjazną i rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości.

  • Dużą samodzielność w działaniu.

  • Wsparcie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie szkoleń zewnętrznych – inwestujemy w Twoją przyszłość.

  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników.

  • Formę umowy adekwatną do Twoich potrzeb.

  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

FOLGA S.A.

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Przewiń do profilu firmy