Oferta pracy

Lider Zespołu Graficznego

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy Graphic Designerów

  • realizacja kampanii marketingowych oraz bieżąca współpraca z zespołami Marketingu oraz innymi komórkami w firmie, w ramach realizowanych projektów

  • dokonywanie research’u przed rozpoczęciem pracy nad projektami graficznymi

  • nadzorowanie i opiniowanie pracy jednostek zewnętrznych pod względem graficznym

  • prezentacja projektów graficznych dla osób technicznych jak i nietechnicznych

  • odpowiedzialność za aktualizację materiałów wizualnych tworzonych, zgodnie z najnowszymi trendami na rynku, w tym nadzór nad spójnością wizualną marki

  • wsparcie innych działów w zakresie kreacji i dystrybucji materiałów brandingowych

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub zarządzaniem zespołami macierzowo

  • umiejętność organizacji pracy projektowej, w tym biegłe poruszanie się w ASANIE

  • biegła obsługa środowiska Adobe CC(PSD, AI, IND, XD, AE, AA)

  • dobra znajomość Figmy

  • rozumienie User Experience

  • doświadczenia w realizacji kreacji digital, social media, google adds

  • sprawne posługiwanie się wieloma różnorodnymi programami graficznymi

  • chęci stałego doskonalenia swoich umiejętności, śledzenia trendów

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność organizowania pracy

  • umiejętność pracy z briefem projektowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zatrudnienie B2B z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania

  • dofinansowane benefity, bo Twoja dobra kondycja jest dla nas ważna (sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • dużą część pracy zdalnej - skoro masz myśleć kreatywnie, pracują skąd chcesz :-)

  • zaangażujemy Cię też w przeróżne inicjatywy, w których będziesz mógł się spełniać. Lubisz biegać, chodzić się po górach, bierzesz udział w Runmageddonie, dużo czytasz, pieczesz ciasta, pomagasz innym? Zróbmy to razem!

  • dajemy też dużą swobodę koncepcyjną i możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień

  • i pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy