Lider Zespołu Inżynierii Procesu - Process Engineering Team Leader (K/M)

HUBER+SUHNERO firmie

  • Tczew
    Tczew, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem inżynierów procesu
  • planowanie i delegowanie pracy zespołu
  • przygotowywanie specyfikacji maszyn, urządzeń, narzędzi, oprzyrządowania - integrujących wymagania klienta z wymaganiami technicznymi oraz spełniającymi normy i standardy
  • współpraca z działem zakupów i dostawcami maszyn w celu zamówienia, uruchomienia i odbioru maszyn oraz oprzyrządowania
  • nadzór na procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem SPC
  • wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z wymaganiami procesowymi i produktowymi dla nowych maszyn, urządzeń i procesów
  • wdrażanie zmian inżynierskich w zakresie nowych procesów, narzędzi, oprzyrządowania itp.
  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową (BOM, routing, PFMEA, Process Flow Chart, instrukcje robocze itp.)
  • wdrażanie nowych maszyn oraz urządzeń z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań - przepływu materiałów, aspektów ludzkich, wpływu na środowisko, itp.
  • odpowiedzialność za uruchomienie procesu produkcji zgodnie z założonym harmonogramem, specyfikacją, budżetem i kosztami uruchomienia
  • odpowiedzialność za przekazanie maszyn i procesów do produkcji seryjnej
  • zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla pracowników działów produkcji, utrzymania ruchu i jakości
  • zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem technologicznym
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych oraz maszynach i urządzeniach (OEE, produktywność, Scrap Rate, czas przezbrojeń)
  • wsparcie przy tworzeniu raportu metodą 8D

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (minimum inżynier), kierunki preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzania Produkcją, Elektronika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w dokonywaniu zmian procesowych w obszarze produkcji
  • praktyczna znajomość SPC, FMEA, Six Sigma, Lean, MTM
  • umiejętność prawidłowego użytkowania sprzętu pomiarowego
  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania metod systemowego rozwiązywania problemów
  • podstawowa znajomość procedur i zasad jakościowych, i środowiskowych (ISO 9001:2015, IATF 16949:2016, 14001:2015)
  • bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • znajomość pakietu MS Office
  • DODATKOWY ATUT - znajomość zagadnień związanych z APQP i PPAP

To oferujemy

  • pakiet relokacyjny – możesz na nas liczyć, jeśli musisz się przeprowadzić, żeby do nas dołączyć
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife
  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • świetną atmosferę i wsparcie zespołu
  • częściowo dofinansowywana przez nas stołówka – a więc możesz u nas niedrogo zjeść :))
  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny

Firma HUBER+SUHNER Polska, jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji. Jesteśmy zespołem ambitnych oraz kreatywnych ludzi, bo na co dzień projektujemy i produkujemy komponenty oraz rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii. Nasze rozwiązania trafiają na trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.

Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska sukcesywnie przejmuje globalne kompetencje w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc to co robimy. Swój sukces budujemy na pasji, zaufaniu i trosce o siebie i środowisko. Komunikujemy się bezpośrednio, dbamy o rozwój naszych pracowników i stawiamy na wartościowych liderów.

U nas masz realną możliwość uczestniczenia w tworzeniu naszego wspólnego środowiska pracy. Jeśli procesy projektowania, prototypowania i rozwoju produktu to jedna z Twoich pasji, to szukamy właśnie Ciebie! :)

Lider Zespołu Inżynierii Procesu - Process Engineering Team Leader (K/M), Tczew