Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider zespołu kontroli jakości

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Duchnicka 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Scope Fluidics S.A.

Duchnicka 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja nad pracą specjalistów i młodszych specjalistów przypisanych do podprojektu

  • Zaplanowanie działalności obszaru Kontroli Jakości w grupie

  • Wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości

  • Współpraca na linii R&D - produkcja

  • Opracowywanie specyfikacji

  • Walidacja procesów

  • Zwalnianie produktu do obrotu

  • Opracowywanie raportów

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej w systemie ISO 13485 w języku polskim i angielskim

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze kontroli jakości, preferowanie w firmie o profilu produkcyjnym

  • Umiejętność pracy z dokumentacją

  • Umiejętność organizacji pracy członków zespołu i współpracy z innymi zespołami

  • Udokumentowana wiedza z zakresu metod i technik produkcji oraz znajomość zasad zarządzania jakością

  • Szybkość w podejmowaniu decyzji

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dokładność i sumienność

  • Odpowiedzialność

  • Ambicja do stworzenia nowego zespołu

  • Kreatywność

  • Zdolności organizacyjne

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się projekcie badawczo – rozwojowym, w ramach interdyscyplinarnego zespołu specjalistów

  • Samodzielność w prowadzeniu podprojektów, obejmujących różnorodne wyzwania przy kontroli jakości produktu

  • Indywidualne dobieranie zadań i obowiązków do kompetencji i talentów pracownika

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się rynku diagnostyki

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie Grupa Scope Fluidics rozwija dwie spółki celowe: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat będzie mieć możliwość pracy, rozwoju i awansu przy wspieraniu funkcjonowania Pionu Finansowego Grupy Scope Fluidics.