Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider zespołu księgowego (m/k)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy za pośrednictwem branży eCommerce wprowadzić wyjątkowość do domu i stylu życia ponad 900 000 naszych klientów w 11 krajach.  W ciągu 8 lat na rynku, osiągnęliśmy roczny obrót w wysokości 254 milionów euro. A jeszcze więcej możliwości jest ciągle przed nami.

    Zespół Westwing stanowi sekret naszego sukcesu. Ponad 1100 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i otwarci na wyzwania, aby zmieniać branżę i budować jej przyszłość.

    Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Aby realizować naszą strategię rozwoju, szukamy Lidera zespołu księgowego (m/k).

    Opis stanowiska pracy:

    • Zarządzanie 3-osobowym zespołem księgowym
    • Nadzór nad procesem miesięcznego zamykania ksiąg oraz przygotowywanie raportów do Grupy w systemie IDL (zgodnie z MSR)
    • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie podatków VAT i CIT
    • Współpraca z audytem grupowym i lokalnym
    • Zarządzanie środkami pieniężnymi spółki oraz raportowanie planów gotówkowych do Grupy
    • Prowadzenie ewidencji księgowej według polskich standardów rachunkowości
    • Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych

    Wymagania:

    • 4-5 lat doświadczenia w księgowości
    • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
    • Znajomość zagadnień podatkowych
    • Znajomość programu Microsoft Navision lub podobnego programu księgowego
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (weryfikowana podczas rekrutacji)
    • Dobra znajomość programu Excel (weryfikowany podczas rekrutacji)
    • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, dobra organizacja pracy
    • Poczucie humoru i dystans do siebie

    Oferujemy:

    • Dużą swobodę działania i rozwoju
    • Pracę w niehierarchicznej strukturze i przyjaznej atmosferze w młodej, dynamicznej firmie
    • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze)
    • Pracę w pięknym biurze w centrum Warszawy
    • Najlepsze imprezy integracyjne w mieście
    • Dobrze zaopatrzoną kuchnię min. w pyszną kawę, różne rodzaje mleka, płatki śniadaniowe, świeże owoce
    Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”