Lider Zespołu Księgowego

  • Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jako koncern jesteśmy wiodącym producentem mechanicznych i elektronicznych systemów zamykania, zaopatrującym niemiecki rynek samochodowy, a także innych znanych zagranicznych producentów. Przy rocznym obrocie przekraczającym 1 mld EUR zatrudniamy w naszych zakładach w Europie, Ameryce i Azji ponad 7.000 pracowników, z tego ponad 1000 osób w Huf Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Podstawowe obowiązki:

    • Nadzór nad poprawnością i terminowością ewidencji dokumentów księgowych
    • Bezpośredni kontakt ze spółkami grupy Huf dla których są świadczone usługi finansowe, rozwiązywanie bieżących problemów
    • Kontrola i usprawnianie podległych procesów (AP, FA)
    • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, mile widziane doświadczenie w strukturach SSC
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Znajomość systemu ERP (SAP, IFS)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stabilne zatrudnienie
    • Dofinansowanie do kursów doskonalących umiejętności językowe
    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
    • Pakiet rekreacyjno-sportowy

    • Administratorem danych jest Huf Polska Sp. z o.o. ul. Strefowa 6, 43-100 Tychy.
    • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych
      - numer tel. 0-32 7808609
      - adres email: InspektorOchronyDanych@huf-group.com
    • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
    • Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
    • Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
    • Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Huf Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Strefowej 6 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    bottom