Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Zespołu

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w LubawieO firmie

  • Borek 3, Lubawa
    Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w Lubawie

Borek 3

Lubawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem (m.in. prowadzenie spotkań, delegowanie zadań, rozwijanie umiejętności zespołu)

  • zarządzanie obszarem (m.in. planowanie, organizowanie i raportowanie pracy)

  • usprawnianie pracy (m.in. rozwiązywanie problemów, aktualizowanie standardów pracy, motywowanie do wdrażania usprawnień, skracanie czasów przezbrojeń)

  • nadzór nad jakością pracy (m.in. inicjacja kalibracji, nadzór nad aktualizacją planów kontroli)

  • nadzór nad BHP (nadzór i promowanie kultury bezpieczeństwa)

Podział czasu pracy
50%

zarządzanie zespołem

50%

obsługa linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)

  • min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze produkcji

  • znajomość procesu z obszaru Pras oraz narzędzi lean manufacturing i jakościowych będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2

  • znajomość pakietu MS Office

  • chęć nauki i rozwoju

  • umiejętność współpracy w zespole

  • zdolności przywódcze oraz otwartość na zmiany (warunek konieczny)

To oferujemy

  • sprawdzenie się w roli przełożonego – pierwszy krok w karierze menedżerskiej

  • decyzyjność i wpływ na atmosferę i sposób pracy

  • wdrożenie i wsparcie

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny

  • dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)

  • zniżkę na zakupy w sklepach IKEA

  • płatną przerwę i posiłek, Imprezy pracownicze z nagrodami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Dodatkowe informacje:

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 24.05.2021 roku.

Rekrutacja wewnętrzna/zewnętrzna, Wydział Pakowni LP