Oferta pracy

Lider Zespołu (m/f)

Westwing.pl

Westwing.pl

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu w obrębie zmiany w zakresie optymalnego wykorzystania czasu pracy podległych pracowników,

  • motywowanie i szkolenie podległych pracowników oraz kontrola i analiza wskaźników wydajności pracy zespołu,

  • współpraca z zespołami zlokalizowanymi w niemieckiej i polskiej centrali w celu wyjaśnienia rozbieżności w dostawach oraz danych produktów,

  • optymalizacja procesów logistycznych oraz efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz obowiązujących procedur operacyjnych i jakościowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 5 pracowników),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2),

  • nastawienie na wysoką jakość realizowanych usług z uwzględnieniem satysfakcji klienta,

  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,

  • komunikatywność, współpraca w zespole, kreatywne myślenie, inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu problemów,

  • umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie z zespołami z innych części świata,

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing),

  • bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • paczki bożonarodzeniowe

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i sprawianie, by każdy dom był pięknym domem. Naszym celem jest dostarczenie cudów e-handlu dla domu i mieszkania do ponad 1,5 miliona aktywnych klientów w 11 krajach. W ciągu zaledwie 10 lat działalności na rynku, osiągnęliśmy ponad 433 miliony euro rocznego przychodu. Co ważniejsze, możliwości, jakie stoją przed nami są ogromne.

Tajemnicą naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że pracujemy z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwań, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Przewiń do profilu firmy